سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و به پسرش حسن فرمود : ] پسرکم چیزى از دنیا بجا منه چه آن را براى یکى از دو کس خواهى نهاد : یا مردى که آن را در طاعت خدا به کار برد پس به چیزى که تو بدان بدبخت شده‏اى نیکبخت شود ، و یا مردى که به نافرمانى خدا در آن کار کند و بدانچه تو براى او فراهم کرده‏اى بدبخت شود پس در آن نافرمانى او را یار باشى و هیچ یک از این دو در خور آن نبود که بر خود مقدمش دارى . [ و این گفتار به گونه‏اى دیگر روایت شده است که : ] اما بعد ، آنچه از دنیا در دست توست پیش از تو خداوندانى داشت و پس از تو به دیگرى رسد و تو فراهم آورنده‏اى که براى یکى از دو تن خواهى گذاشت : آن که گرد آورده تو را در طاعت خدا به کار برد پس او بدانچه تو بدبخت شده‏اى خوشبخت شود ، یا آن که آن را در نافرمانى خدا صرف کند پس تو بدانچه براى وى فراهم آورده‏اى بدبخت شوى و هیچ یک از این دو سزاوار نبود که بر خود مقدمش دارى و بر پشت خویش براى او بارى بردارى ، پس براى آن که رفته است آمرزش خدا را امید دار و براى آن که مانده روزى پروردگار . [نهج البلاغه]

کاهش آمار بازدید تلگرام

خیلیا تصور می‌کنند فیلتر تلگرام تاثیر قابل توجهی در استفاده کاربران نداشته و تقریبا همه کاربران با فیلترشکن یا نسخه غیررسمی متصلند.
تصویر بالا که دیروز (970328)از سایت الکسا گرفته شده، نشون می ده با کاهش قابل توجه فعالیت کاربران ایرانی(چه با و چه بدون فیلترشکن) کاهش قابل توجهی در رتبه جهانی (آماربازدیدودسترسی) تلگرام داشته.

در رتبه های بالا تنزل به رتبه های پایین، چندین میلیون بازدیده. مثلا یه سایت رتبه 100هزار با چندصد یا هزار بازدید می تونه رتبه بالاتری بگیره اما 2600(رتبه فعلی تلگرام) بخواد بشه 1063(رتبه قبلیش) چندین میلیون بازدید روزانه لازم داره.

اگر هنوز به دلیل این که همه یا بیشترکاربران از تلگرام دارن استفاده می‌کنند، از تلگرام استفاده می‌کنید. دیگه لازم نیست بمونید اونجا چون به لطف شماست که رتبه تلگرام پایین تر نرفته :)

چه خودمون، خودمون رو از خدمات خارجی [در جهت رشد و پیشرفت کشور] محروم کنیم و چه اون ها مثل گوگل که نقشه و.... رو برا دامنه‌های آی.آر بسته، تحریممون کنند -نه که سخت نباشه و ضرر نداشته باشه-اما ان‌شاءاللّه بیشتر به نفع ما و به کوچک شدن آن‌ها خواهد انجامید.

آمار آپارات


در تصویر بالا که مشاهده می کنید که سایت آپارات از نظر تعداد بازدید رتبه 128 جهانی رو به خودش اختصاص داده است.
سایتی در بیشتر بودن کاربران ایرانیش شکی نیست.
سایت های محبوب دیگه ایران مانند ورزش 3 و دیجی کالا و ... هم وضعیتی مشابه دارند و حتی قبل از فیلتر تلگرام از تلگرام بالاتر بودند

https://sapp.ir/tolideirani


@tolideirani


97/4/1::: 11:18 ص
نظر()